Велосипед TRINX M700 Pro 2022 frame 21
Фото 7 |
TRINX M700 Pro 2022 frame 21 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TRINX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TRINX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TRINX M700 Pro 2022 frame 21
Усі ціни 15 →Велосипед Trinx M700 Pro 29" рама-21" Matt-Grey-Grey-Red (M700Pro.21MGGR) | 17 198 грн. |
Велосипед Trinx M700 Pro 29" рама-21" Matt-Grey-Grey-Red (M700Pro.21MGGR) | 17 347 грн. |
Велосипед Trinx m700 Pro 29" рама-21" Matt-Grey-Grey-Red (M700Pro.21MGGR) | 16 511 грн. |
Велосипед Trinx M700 Pro 29" рама-21" Matt-Grey-Grey-Red (M700Pro.21MGGR) | 15 874 грн. |
Велосипед Trinx M700 Pro 29" рама-21" Matt-Grey-Grey-Red (M700Pro.21MGGR) | 15 170 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації TRINX M700 Pro 2022 frame 21
Ціни на TRINX M700 Pro 2022 frame 21 |
---|---|---|---|---|
TRINX M700 Pro 2022 frame 17 | від 19 188 грн. | 2 пропозиції | ||
TRINX M700 Pro 2022 frame 19 | від 19 188 грн. | 2 пропозиції | ||
TRINX M700 Pro 2022 frame 21 | від 15 170 грн. | 15 пропозицій |