Спінювач TRISTAR MK-2276 нержавіюча сталь
Фото 9 |
TRISTAR MK-2276 2020 рік |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TRISTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TRISTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TRISTAR MK-2276 нержавіюча сталь
Усі ціни 9 →Tristar MK-2276 | 1 969 грн. |
Спінювач молока Tristar MK-2276 | 1 728 грн. |
Міксер-пінозбивальник TRISTAR MK-2276 | 1 469 грн. |
Спінювач молока TRISTAR MK-2276 | 1 469 грн. |
Спінювач молока TRISTAR MK-2276 | 1 469 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →