Електрочайник TRISTAR WK 1341 2200 Вт 1.7 л чорний
Фото 4 |
TRISTAR WK 1341 2021 ріктермометр |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TRISTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TRISTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TRISTAR WK 1341 2200 Вт 1.7 л чорний
Усі ціни 6 →Електрочайник Tristar WK-1341 | 919 грн. |
Електрочайник пластиковий TRISTAR WK-1341 | 889 грн. |
Електрочайник пластиковий TRISTAR WK-1341 | 919 грн. |
Електрочайник пластиковий TRISTAR WK-1341 | 959 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →