Корм для собак Trixie Chewing Bones 1 шт 0.17 кг (2792)
Trixie Chewing Bones 170 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trixie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trixie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trixie Chewing Bones 1 шт 0.17 кг
Ласощі для собак Trixie Кістка пресована в індивідуальній упаковці, 21 см, | 136 грн. |
Ласощі для собак Trixie Кістка пресована 21 см 180 г (2700000003312) 27000 | 495 грн. |
Trixie Ласощі для собак Trixie Кістка пресована 21 см 180 г (2700000003312 | 495 грн. |
Ласощі для собак Trixie Кісточка жувальна пресована 21 см 3 шт. по 170 г | 495 грн. |
Модификації Trixie Chewing Bones
Ціни на Trixie Chewing Bones |
---|---|---|---|---|
Trixie Chewing Bones 0.23 кг | від 171 грн. | 4 пропозиції | ||
Trixie Chewing Bones 0.42 кг | від 344 грн. | 6 пропозицій | ||
Trixie Chewing Bones 1 шт 0.17 кг | від 136 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →