Корм для собак Trixie Denta Fun Knotted Chewing Bone 0.05 кг
від 69 грн. Купити! Ласощі для собак Trixie Кістка для чищення зубів Denta Fun, 11 см, 1 шт.,Maudau.com.uaМенше року (Київ) Поскаржитись в списокмої списки |
Trixie Denta Fun Knotted Chewing Bone 11 50 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trixie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trixie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Trixie Denta FunПорівняти в таблиці →
від 136 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: сиром'ятна шкіра, спіруліна, клас: преміум
від 195 грн.
ласощі, палички, 1 шт, 0.17 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: курка
від 94 грн.
ласощі, палички, 6 шт, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: сиром'ятна шкіра, яловичина 26%, сиг 8%, крохмаль
від 77 грн.
ласощі, палички, 0.18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: для зубів, в составе: з домашньою птицею
від 143 грн.
ласощі, кістка, 1 шт, 0.14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра, куряче м'ясо
від 82 грн.
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: субпродукти (петрушка 0.15%, м'ята 0.15%), злаки, м'ясо та субпродукти
від 125 грн.
ласощі, кістка, 2 шт, 0.06 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра, куряче м'ясо
ласощі, сушки натуральні, 0.11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра, клас: преміум
ласощі, сушки натуральні, 2 шт, 0.11 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: шкіра з качиним покриттям
від 150 грн.
ласощі, 2 шт, 0.11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра, куряче м'ясо
від 275 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.24 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра, клас: преміум
від 6 608 грн.
ласощі, сушки натуральні, 100 шт, 0.45 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра з куркою, клас: преміум
від 118 грн.
ласощі, 1 шт, 0.06 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: куряча, яловича печінка
від 69 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.05 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра, клас: преміум
від 309 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.02 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра, куряче м'ясо, крохмаль, субпродукти, клас: преміум
ласощі, 3 шт, 0.09 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: куряче м'ясо, куряча печінка, сиром'ятна шкіра
від 80 грн.
ласощі, палички, 0.06 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: з домашньою птицею
від 14 668 грн.
ласощі, сушки натуральні, 100 шт, 0.01 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра, куряче м'ясо, крохмаль, субпродукти, клас: преміум
від 95 грн.
ласощі, кістка, 2 шт, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: сиром'ятна шкіра, качине м'ясо
від 355 грн.
ласощі, сушки натуральні, 15 шт, 0.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра з качкою, клас: преміум
Модификації Trixie Denta Fun Knotted Chewing Bone
Ціни на Trixie Denta Fun Knotted Chewing Bone |
---|---|---|---|---|
Trixie Denta Fun Knotted Chewing Bone 0.05 кг | від 69 грн. | 1 пропозиція | ||
Trixie Denta Fun Knotted Chewing Bone 0.11 кг | від 136 грн. | 1 пропозиція | ||
Trixie Denta Fun Knotted Chewing Bone 0.24 кг | від 275 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 89 грн.
ласощі, сушки натуральні, 2 шт, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра, філе курки, клас: преміум
від 88 грн.
ласощі, сушки натуральні, 6 шт, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра з куркою, клас: преміум
від 45 грн.
ласощі, сушки натуральні, 10 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: з м'ясом домашньої птиці, клас: преміум
від 96 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 59%, клас: преміум
ласощі, сушки натуральні, 10 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: з яловичиною, клас: преміум
від 85 грн.
ласощі, сушки натуральні, 6 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: з куркою та рисом, клас: преміум
ласощі, сушки натуральні, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 63%, клас: преміум
від 106 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.09 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 59%, клас: преміум
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 52%, клас: преміум
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 70%, клас: преміум
від 113 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 65%, клас: преміум
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: вміст м'яса 70%, клас: преміум