Осушувач повітря Trotec TTK 175 S
Trotec TTK 175 S
Тип:промисловий
Продуктивність:50 л/добу
Повітряний потік:580 м³/год
Потужність:900 Вт
Керування:механічне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Характеристики TTK 175 S
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Trotec TTK 175 S
Ціни на Trotec TTK 175 S |
---|---|---|---|---|
Trotec TTK 125 S | від 73 759 грн. | 2 пропозиції | ||
Trotec TTK 175 S | від 95 284 грн. | 2 пропозиції | ||
Trotec TTK 355 S | від 114 964 грн. | 2 пропозиції | ||
Trotec TTK 655 S | від 112 100 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →