Осушувач повітря Trotec TTK 53 E
Відео 2Фото 5 |
Trotec TTK 53 E
16 л/добу24 л/добу
Тип:побутовий, до 31 м²
Продуктивність:16 л/добу
Повітряний потік:195 м³/год
Потужність:300 Вт
Керування:кнопкове
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Характеристики TTK 53 E
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trotec TTK 53 E
Усі ціни 18 →Trotec TTK 53 E | 10 499 грн. |
Осушитель воздуха Trotec TTK 53 E 1120000043 | 10 499 грн. |
Осушувач повітря Trotec TTK 53 E | 10 499 грн. |
Trotec TTK 53 E | 10 499 грн. |
Осушувач повітря TROTEC TTK 53 E | 10 499 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Trotec TTK 53 E
Ціни на Trotec TTK 53 E |
---|---|---|---|---|
Trotec TTK 53 E | від 9 699 грн. | 18 пропозицій | ||
Trotec TTK 72 E | від 10 599 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →