Осушувач повітря Trotec TTK 72 E
Відео 2Фото 5 |
Trotec TTK 72 E
16 л/добу24 л/добу
Тип:побутовий, до 50 м²
Продуктивність:24 л/добу
Повітряний потік:195 м³/год
Потужність:450 Вт
Керування:кнопкове
Установка:підлоговий
Функція сушки білизни
Всі характеристики
Характеристики TTK 72 E
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trotec TTK 72 E
Усі ціни 20 →Trotec TTK 72 E | 10 899 грн. |
Осушитель воздуха Trotec TTK 72 E 1120000073 | 10 899 грн. |
Осушувач повітря Trotec TTK 72 E | 10 899 грн. |
Осушувач повітря TROTEC TTK 72 E | 10 899 грн. |
Trotec TTK 72 E | 10 899 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Trotec TTK 72 E
Ціни на Trotec TTK 72 E |
---|---|---|---|---|
Trotec TTK 53 E | від 9 699 грн. | 18 пропозицій | ||
Trotec TTK 72 E | від 10 599 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →