Тачка Truper CAT-60ND (CAT-60ND)
Truper CAT-60ND |
|
Посилена пневматична шина.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Truper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Truper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Truper CAT-60ND
Усі ціни 9 →Тачка будівельна Truper з посиленими шинами 100 л (CAT-60ND) | 5 400 грн. |
Візок будівельний TRUPER 16" 100л (CAT-60ND) | 5 400 грн. |
Тачка будівельна Truper з посиленою пневматичною шиною 16" 100 л (CAT-60ND | 5 400 грн. |
Тачка будівельна Truper з посиленою пневматичною шиною 16" 100 л (CAT-60ND | 6 883 грн. |
Тачка Truper CAT-60ND будівельна з посиленою пневматичною шиною 16" (nd), | 4 860 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →