від 784 грн.ігрова мишка, бездротова, радіо / провідна, USB A, кнопки: 5, програмовані, + колесо, RGB підсвічування, сенсор 7200 DPI
від 749 грн.підставка, метал/пластик, ноут до 17.3 ", платформа 406x286 мм, вентилятори: 4х120 мм, підсвічування, USB-хаб, 406x286x30 мм
від 349 грн.ігрова, мембранна, дротова, USB, компактна (KS), без блоку Num, підсвічування
від 729 грн.ігрові, внутрішньоканальні, дротові, 3.5 мм, 2х3.5 мм, 1.35 м, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, L-штекер
від 285 грн.игровой, дуже великий, 930x300x3 мм, верх тканина, низ гума
від 899 грн.вертикальна, дротова, USB A, з пам'яттю, кнопки: 5, програмовані, + колесо, RGB підсвічування, сенсор 10000 DPI
від 1 187 грн.підставка, метал, ноут до 17.3 ", платформа 400x280 мм, вентилятори: 1х130, 4х50 мм, 800 об/хв, 45 дБ, підсвічування, USB-хаб, 400x280x50 мм
від 699 грн.ігрова, механічно-мембранна, дротова, USB, стандартна (ANSI), з Num-блоком, дод. клавіш: 10, підсвічування
від 1 099 грн.ігрові, Playststion 5, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 1.2 м, 20 – 20000 Гц, 32 Ом
від 229 грн.игровой, великий, 450x400x3 мм, верх тканина, низ гума
від 499 грн.ігрова мишка, бездротова, радіо, кнопки: 5, + колесо, сенсор 4800 DPI
від 544 грн.підставка, метал, ноут до 17.3 ", платформа 350x293 мм, вентилятори: 1х170 мм, без регулювання нахилу, підсвічування, 350x293x49 мм
від 1 199 грн.ігрова, механічна, дротова, USB, компактна (ANSI), без блоку Num, підсвічування
від 799 грн.ігрові, накладні, закриті, дротові, USB A, 2.5 м, багатоканальні
від 399 грн.игровой, 350x250x3 мм, верх тканина, низ гума, підсвічування, прошитий
від 674 грн.ігрова мишка, дротова, USB A, з пам'яттю, кнопки: 13, програмовані, + колесо, RGB підсвічування, сенсор 10000 DPI, в комплекті: змінні бокові панелі
від 14 637 грн.ігрова, механічна, дротова, USB, стандартна (ANSI), з Num-блоком, підсвічування, RGB підсвічування
від 1 700 грн.ігрові, накладні, закриті, дротові, знімний кабель, 2х3.5 мм, 1 м, 20 – 20000 Гц, 64 Ом
від 229 грн.ігрова мишка, дротова, USB A, кнопки: 5, + колесо, сенсор 6400 DPI