Рюкзак Tucano Sole Gravity AGS 17 30 л
Фото 24 |
Tucano Sole Gravity AGS 17 |
|
Дана модель є полегшеною (порівняно з моделлю LUNA) і не оснащена розвантажувальної системою AGS і дощовиком.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tucano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tucano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tucano Sole Gravity AGS 17 30 л
Усі ціни 53 →Сумка для ноутбуков Tucano 17" Sole Gravity Ags Blue (BKSOL17-AGS-B) | 5 479 грн. |
Сумка для ноутбука Tucano 17" Sole Gravity Ags Blue (BKSOL17-AGS-B) | 5 499 грн. |
Рюкзак TUCANO для Notebook 17 Sole Gravity AGS Blue (BKSOL17-AGS-B) | 5 099 грн. |
Рюкзак Tucano Sole Gravity AGS 17", чорний(BKSOL17-AGS-BK) | 5 499 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →