Ківш TVS Mineralia Induction BS479162910101
TVS Mineralia Induction BS479162910101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TVS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TVS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TVS Mineralia Induction BS479162910101
Усі ціни 19 →Ківш TVS Mineralia Induction 16 см. 1.3 л BS479162910101 | 1 585 грн. |
Ковш TVS Mineralia Induction 1,3 л BS479162910101 | 1 709 грн. |
Ковш TVS MINERALIA INDUCTION 16 см б/крышки (BS479162910101) BS47916291010 | 1 345 грн. |
TVS Mineralia Eco Induction (BS479162910201) | 1 490 грн. |
Ківш TVS Mineralia Induction (BS479162910101) | 903 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →