Ківш TVS Diamante DP479163310001
TVS Diamante DP479163310001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TVS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TVS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TVS Diamante DP479163310001
Усі ціни 28 →Ківш TVS Diamante Induction 16 см. 1.3 л DP479163310001 | 1 805 грн. |
Ківш TVS Diamante Induction, 16 см, 1,3 л, чорний (00000022045) | 1 949 грн. |
Ковш Tvs Diamante Induction 16см без крышки (DP479163310001) | 1 852 грн. |
Ківш Tvs Diamante Induction 16см без кришки (DP479163310001) | 1 852 грн. |
Ковш TVS Diamante Induction 1,3 л DP479163310001 | 1 949 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →