Комутатор Ubiquiti EdgeSwitch 8-150W
Фото 3 |
Ubiquiti EdgeSwitch 8-150W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti EdgeSwitch 8-150W
Усі ціни 54 →Комутатор керований Ubiquiti EdgeSwitch 8-150W (ES-8-150W) | 9 468 грн. |
Мережевий комутатор Ubiquiti ES-8-150W | 9 050 грн. |
Сетевой коммутатор Ubiquiti ES-8-150W | 8 870 грн. |
Комутатор Ubiquiti EdgeSwitch ES-8-150W (8x1GE, 2xSFP, PoE+/Passive PoE, 1 | 8 387 грн. |
Коммутатор сетевой Ubiquiti ES-8-150W | 9 050 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →