3D-пазл UGears Mechanical 20 Minute Timer (70004)
Відео 2Фото 10 |
UGears Mechanical 20 Minute Timer |
|
Таймер на 20 хвилин з дзвіночком.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог UGears 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі UGears.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити UGears Mechanical 20 Minute Timer
Механический 3D пазл Ugears "Таймер-секундомер на 20 минут" (70004) | 846 грн. |
Ugears 70004-ugears Таймер на 20 хвилин | 620 грн. |
Механічний 3D пазл Таймер UGEARS | 900 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →