3D-пазл UGears Wheel Organizer (70074)
UGears Wheel Organizer
Вік дитини
14+ Матеріал
дерево Кількість деталей
51 шт Розмір в зборі
110x90x93 мм Розмір упаковки
185x275x5 мм Офіційний сайт
ugearsmodels.com Дата додавання на E-Katalog
квітень 2020 Маркування виробника
70074
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог UGears 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі UGears.
Механічний 3D Пазл Ukrainian Gears Штурвал-органайзер, 51 елемент (70074) 199 грн.
Ugears ugears-70074 Механічна модель Штурвал-органайзер Constructors.com.ua З нами 6 років (Київ)
Гарантія: 14 днів від магазину
Під замовлення
Поскаржитись
235 грн.
Ugears Штурвал - органайзер (70074) Штурвал-органайзер(70074) Розмір пазла/11х9х9,3 см|Кількість елементів/51 шт|Матеріал/Дер ево|Тематика/Ко нструювання|Тип /3D пазл|Гарантійни й термін/Ні|О... ще собливості/Меха нічні|Навчання/ Дрібна моторика|Розмір деталей/Дрібні| Габарити (ВхШхГ)/11 х 9 х 9,3 см|Колекція/Ні| Вікова група/Від 14 років|Бренд/Uge ars|Вага/0,1 кг|Особливості/ Екологічні чисті матеріали, 3D|Вид упаковки/Пакет| Герої мультфільму, фільму/Без героїв|Для кого/Для хлопчика|Габари ти упаковки (ВхШхГ)/25 х 8 х 1 см|Країна виробництва/Укр аїна
COMFY.ua З нами 9 років (Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
200 грн.
Дерев'яний 3Д пазл "Штурвал-органайзер", 51 елемент UGEARS (4820184120952) Маркетплейс: Rozetka.ua
Mon Boutique
З нами 5 років (Київ)
Поскаржитись
199 грн. Продавець: Mon Boutique...
Конструктор Ugears Штурвал-органайзер (6336240) Маркетплейс: Rozetka.ua
ЭЛЕКТРОН 24
З нами 5 років (Київ)
Поскаржитись
293 грн. Продавець: ЭЛЕКТРОН 24...
Конструктор Ugears Штурвал-органайзер (6336240) Маркетплейс: Rozetka.ua
ВІХА
З нами 5 років (Київ)
Поскаржитись
243 грн.
Конструктор Ugears Штурвал-органайзер (6336240) Маркетплейс: Rozetka.ua
BeBest
З нами 5 років (Київ)
Поскаржитись
291 грн.
Відеоогляди
Ugears Wheel-Organizer: Assemble Me. Get Organized & Inspired for any Project
3 червня 2019 45 045 переглядів
Ugears: Ster-Organizer Model mechaniczny
14 серпня 2019 2 781 перегляд
Динаміка цін на UGears Wheel Organizer