Лічильник банкнот UKC MG-5800
UKC MG-5800 |
|
Додатковий дисплей збоку на корпусі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог UKC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі UKC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити UKC MG-5800
Машинка UKC MG 5800 Bill Counter для рахунку грошей/детектор валют/виносни | 4 296 грн. |
Рахункова машинка UKC MG-5800 з детектором Чорний | 4 535 грн. |
Рахунка для грошей Bill Counter UV MG 5800 детектор валют + Зовнішній дисп | 4 402 грн. |
Машинка для рахунку грошей із зовнішнім дисплеєм UKC MG 5800 детектор валю | 4 802 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →