Автомобільний інвертор UKC SSK-1500W
Відео 1Фото 5 |
UKC SSK-1500W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог UKC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі UKC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити UKC SSK-1500W
Усі ціни 26 →Перетворювач напруги, інвертор UKC 12-220V 1500W, автомобільний інвертор с | 1 670 грн. |
Перетворювач напруги 12/220V інвертор UKC SSK 1500W (ICL44) | 1 340 грн. |
Інвертор перетворювач напруги автомобільний Power Inverter UKC 12V-220V SS | 1 449 грн. |
Перетворювач напруги, інвертор UKC 12-220V 1500W, автомобільний інвертор с | 1 830 грн. |
Перетворювач напруги, інвертор UKC 12-220V 1500W, автомобільний інвертор с | 1 790 грн. |
ще 20 пропозицій
1) Легкий. 2) Простий у використанні 3) є захист від розряду 4) є захист від короткого замикання 5) є 2 автомобільні запобіжники по 40а 6) Добротний кабель із крокодилами 7) компактний, вміститься навіть у шкільний рюкзак без проблем 8) без кулера 100% безшумний 9) Захисту спрацьовують Тільки зі звуковим сигналом 10) є звукове попередження про майже розряджений акумулятор. 11) Спокійно витягує Будь-які лампи освітлення на 220 вольт, модифікований синус підходить для всіх імпульсних блоків живлення, в тому числі і для зарядок гаджетів. 1) Дуже сильно галасливий кулер, але я його вийняв. 2) Особисто для мене мінус – звукова сигналізація, але циркулем я її зламав, тому що вона мені не потрібна. 3) 2 маленьких трансформатора всередині, на вигляд не більше 250 ватів кожен, тому я впевнений, що немає там заявленого 1 кВт потужності. 4) USB порт вбудований в інвертор не заряджає гаджети, 0.1а всього, вистачає тільки для живлення USB приладів, нібито USB світильника Егор Тростянков: користуюся UKC SSK-1000W менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації UKC SSK-1500W
Ціни на UKC SSK-1500W |
---|---|---|---|---|
UKC SSK-500W | від 660 грн. | 28 пропозицій | ||
UKC SSK-1000W | від 884 грн. | 81 пропозиція | ||
UKC SSK-1500W | від 1 150 грн. | 26 пропозицій | ||
UKC SSK-2000W | від 1 178 грн. | 57 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Загалом я задоволений ним, користуюсь коли немає світла, або якщо йду в похід, то беру його з акумулятором на 12в, і у мене навіть у лісі є 220 вольт розетка)