Стабілізатор напруги Ukrtehnologija Infinity 20000 20 кВА
Відео 4Фото 2 |
Ukrtehnologija Infinity 20000 20 кВА
Тип:симісторний
Потужність:20 кВА
Вхідна напруга:60-290 В
Точність на виході (±):5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Ukrtehnologija Infinity 20000 20 кВА
Усі ціни 11 →Стабілізатор напруги Укртехнологія НСН-20000 Infinity | 36 927 грн. |
Однофазный стабилизатор напряжения Укртехнология INFINITY 20000 | 37 300 грн. |
Стабилизатор напряжения Укртехнология INFINITY 20000 | 37 300 грн. |
Стабилизатор Укртехнология INFINITY 20000 00-00000747 | 37 300 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Ukrtehnologija Infinity 20000:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації – 16
- Номінальні вхідні напруги – 110-268 В
Модификації Ukrtehnologija Infinity 20000
Ціни на Ukrtehnologija Infinity 20000 |
---|---|---|---|---|
Ukrtehnologija Infinity 5000 5 кВА | від 15 750 грн. | 14 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Infinity 7500 7.5 кВА | від 17 600 грн. | 15 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Infinity 9000 9 кВА | від 18 806 грн. | 13 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Infinity 12000 12 кВА | від 22 900 грн. | 13 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Infinity 15000 15 кВА | від 30 392 грн. | 14 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Infinity 20000 20 кВА | від 36 742 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →