Стабілізатор напруги Ukrtehnologija Optimum+ 9000 HV 9 кВА
Фото 3 |
Ukrtehnologija Optimum+ 9000 HV 9 кВА
Тип:симісторний
Потужність:9 кВА
Вхідна напруга:60-299 В
Точність на виході (±):5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Ukrtehnologija Optimum+ 9000 HV 9 кВА
Усі ціни 7 →Стабілізатор напруги Укртехнологія OPTIMUM 9000 HV | 18 216 грн. |
Стабилизатор напряжения Укртехнология OPTIMUM 9000(HV) | 18 400 грн. |
Стабилизатор напряжения Укртехнология OPTIMUM 9000 HV | 18 400 грн. |
Укртехнологія Optimum 9000 HV 20078 | 18 400 грн. |
Укртехнологія OPTIMUM 9000 HV | 18 125 грн. |
Стабілізатор напруги Укртехнологія Optimum НСН-9000 HV | 18 400 грн. |
Стабілізатор напруги Укртехнологія Optimum НСН-9000 HV (50А) | 18 400 грн. |
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Ukrtehnologija Optimum+ 9000 HV:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації – 12
- Номінальні вхідні напруги – 165-295 В
- Модель OPTIMUM+ 9000 — діапазон вхідної напруги – 60-262 В, номінальні вхідні напруги – 120-250 В
- Модель OPTIMUM+ 9000 LV — діапазон вхідної напруги – 60-227 В, номінальні вхідні напруги – 97-225 В
- Модель OPTIMUM+ 9000 HV — діапазон вхідної напруги – 60-299 В, номінальні вхідні напруги – 165-295 В
Модификації Ukrtehnologija Optimum+ 9000 HV
Ціни на Ukrtehnologija Optimum+ 9000 HV |
---|---|---|---|---|
Ukrtehnologija Optimum+ 5000 HV 5 кВА | від 15 564 грн. | 9 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Optimum+ 7500 HV 7.5 кВА | від 17 041 грн. | 8 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Optimum+ 9000 HV 9 кВА | від 18 125 грн. | 8 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Optimum+ 12000 HV 12 кВА | від 22 656 грн. | 9 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Optimum+ 15000 HV 15 кВА | від 33 393 грн. | 8 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Optimum+ 20000 HV 20 кВА | від 35 363 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →