Стабілізатор напруги Ukrtehnologija Standard 20000x3 60 кВА
Фото 3 |
Ukrtehnologija Standard 20000x3 60 кВА
Тип:симісторний
Потужність:60 кВА
Вхідна напруга:239-433 В
Точність на виході (±):3 %
Охолодження:активне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Ukrtehnologija Standard 20000x3 60 кВА
Стабилизатор напряжения Укртехнология STANDARD 20000x3 | 116 900 грн. |
Стабилизатор Укртехнология STANDARD 20000х3 00-00007262 | 116 900 грн. |
Укртехнологія OPTIMUM 3х20000 | 108 200 грн. |
Стабілізатор напруги Укртехнологія STANDARD 20000х3 | 116 900 грн. |
Укртехнологія STANDARD 3х20000 | 116 900 грн. |
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Ukrtehnologija Standard 20000x3:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації – 16
- У модифікації моделі "ULTRA" використаний тип симістора – SEMIKRON
- Модель STANDARD 20000x3 — діапазон вхідної напруги – 239-433 В
- Модель STANDARD 20000x3 HV — діапазон вхідної напруги – 303-495 В
Модификації Ukrtehnologija Standard 20000x3
Ціни на Ukrtehnologija Standard 20000x3 |
---|---|---|---|---|
Ukrtehnologija Standard 5000x3 15 кВА | від 53 133 грн. | 7 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Standard 7500x3 22.5 кВА | від 54 000 грн. | 7 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Standard 9000x3 27 кВА | від 61 500 грн. | 4 пропозиції | ||
Ukrtehnologija Standard 12000x3 36 кВА | від 70 600 грн. | 6 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Standard 15000x3 45 кВА | від 101 800 грн. | 6 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Standard 20000x3 60 кВА | від 108 200 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →