Стабілізатор напруги Ukrtehnologija Universal 12000 HV 12 кВА
Ukrtehnologija Universal 12000 HV 12 кВА
Тип:симісторний
Потужність:12 кВА
Вхідна напруга:60-290 В
Точність на виході (±):1.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Ukrtehnologija Universal 12000 HV 12 кВА
Стабілізатор напруги Укртехнологія НСН-12000 Universal HV | 28 908 грн. |
Стабилизатор напряжения Укртехнология UNIVERSAL 12000 (HV) | 29 200 грн. |
Стабилизатор напряжения Укртехнология UNIVERSAL 12000 HV | 29 200 грн. |
Укртехнологія UNIVERSAL 12000 HV | 29 054 грн. |
Стабілізатор напруги Укртехнологія Universal НСН-12000 HV (63А) | 29 200 грн. |
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Ukrtehnologija Universal 12000 HV:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації — 36
- Номінальні вхідні напруги — 175-280 В
- У модифікації моделі "ULTRA" використаний тип симістора – SEMIKRON
- Модель УНІВЕРСАЛЬНИЙ 12000 — діапазон вхідної напруги – 60-270 В, номінальні вхідні напруги – 143-252 В
- Модель УНІВЕРСАЛЬНИЙ 12000 LV — діапазон вхідної напруги – 60-242 В, номінальні вхідні напруги – 99-205 В
- Модель УНІВЕРСАЛЬНИЙ 12000 HV — діапазон вхідної напруги – 60-290 В, номінальні вхідні напруги – 175-280 В
Модификації Ukrtehnologija Universal 12000 HV
Ціни на Ukrtehnologija Universal 12000 HV |
---|---|---|---|---|
Ukrtehnologija Universal 5000 HV 5 кВА | від 20 889 грн. | 7 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Universal 7500 HV 7.5 кВА | від 21 967 грн. | 7 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Universal 9000 HV 9 кВА | від 23 346 грн. | 6 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Universal 12000 HV 12 кВА | від 28 908 грн. | 6 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Universal 15000 HV 15 кВА | від 44 130 грн. | 8 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Universal 20000 HV 20 кВА | від 48 070 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →