Стабілізатор напруги Ukrtehnologija Universal 12000 12 кВА
Відео 1Фото 1 |
Ukrtehnologija Universal 12000 12 кВА
Тип:симісторний
Потужність:12 кВА
Вхідна напруга:60-270 В
Точність на виході (±):1.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Ukrtehnologija Universal 12000 12 кВА
Усі ціни 10 →Однофазный стабилизатор напряжения Укртехнология UNIVERSAL 12000 | 27 800 грн. |
Стабилизатор напряжения Укртехнология UNIVERSAL 12000 | 27 800 грн. |
Стабилизатор Укртехнология UNIVERSAL 12000 00-00007069 | 27 800 грн. |
Укртехнологія Universal 12000 25088 | 27 800 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Ukrtehnologija Universal 12000:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації — 36
- Номінальні вхідні напруги — 143-252 В
- У модифікації моделі "ULTRA" використаний тип симістора – SEMIKRON
- Модель УНІВЕРСАЛЬНИЙ 12000 — діапазон вхідної напруги – 60-270 В, номінальні вхідні напруги – 143-252 В
- Модель УНІВЕРСАЛЬНИЙ 12000 LV — діапазон вхідної напруги – 60-242 В, номінальні вхідні напруги – 99-205 В
- Модель УНІВЕРСАЛЬНИЙ 12000 HV — діапазон вхідної напруги – 60-290 В, номінальні вхідні напруги – 175-280 В
Модификації Ukrtehnologija Universal 12000
Ціни на Ukrtehnologija Universal 12000 |
---|---|---|---|---|
Ukrtehnologija Universal 5000 5 кВА | від 19 100 грн. | 10 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Universal 7500 7.5 кВА | від 19 890 грн. | 11 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Universal 9000 9 кВА | від 20 990 грн. | 11 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Universal 12000 12 кВА | від 25 800 грн. | 11 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Universal 15000 15 кВА | від 44 576 грн. | 11 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Universal 20000 20 кВА | від 48 800 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →