Протеїн Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey Protein 0.9 кг
Відео 20Фото 2 |
Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey Protein 0.907 kg |
|
До складу входять сироваткові пептиди.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ultimate Nutrition 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ultimate Nutrition.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey Protein 0.9 кг
Усі ціни 37 →Протеин Ultimate Prostar 100 Whey Protein, 908 грамм Ваниль CN2447-2 | 1 200 грн. |
Ultimate Nutrition PROSTAR Whey PROTEIN 907 р - малина | 1 164 грн. |
Протеин Ultimate Prostar 100 Whey Protein, 908 грамм Малина CN2447-4 | 1 200 грн. |
Протеин Ultimate Prostar 100 Whey Protein, 908 грамм Банан CN2447-1 | 1 200 грн. |
Протеин Ultimate Prostar 100 Whey Protein, 908 грамм Шоколад CN2447-3 | 1 200 грн. |
ще 20 пропозицій
Мені сподобався. Дуже схожий на Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey, але дешевший. немає Alex Crime: користуюся Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey Protein 4.54 kg кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey Protein
Ціни на Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey Protein |
---|---|---|---|---|
Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey Protein 0 кг | від 50 грн. | 5 пропозицій | ||
Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey Protein 0.5 кг | від 706 грн. | 12 пропозицій | ||
Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey Protein 0.9 кг | від 1 164 грн. | 37 пропозицій | ||
Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey Protein 2.4 кг | від 2 029 грн. | 40 пропозицій | ||
Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey Protein 4.5 кг | від 4 583 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →