Пневматичний пістолет Umarex Glock 17 (5.8361)
Відео 19Фото 9 |
Umarex Glock 17 |
|
Ліцензійна копія вогнепальної пістолета Glock 17.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Umarex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Umarex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Umarex Glock 17
Усі ціни 25 →Umarex Glock 17 Blowback CO2 | 8 492 грн. |
Umarex Glock 17 Blowback | 8 858 грн. |
Пневматический пистолет Umarex Glock 17, Blowback, BB 4,5 мм (5.8361) | 8 492 грн. |
Пневматический пистолет Umarex GLOCK 17 (5.8369) | 8 492 грн. |
Пневматичний пістолет Umarex Glock 17 Blowback (5.8365) | 9 064 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →