Пневматичний пістолет Umarex Glock 19X (5.8368)
Відео 15Фото 3 |
Umarex Glock 19X |
|
Ліцензійна копія вогнепальної пістолета Glock 19Х.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Umarex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Umarex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Umarex Glock 19X
Усі ціни 16 →Umarex Glock 19X Blowback Coyote Tan | 9 064 грн. |
UMAREX GLOCK 19X TAN BLOWBACK | 7 400 грн. |
Пневматический пистолет Umarex Glock 19X, Tan, Blowback, BB 4,5 мм (5.8367 | 9 064 грн. |
Пневматический пистолет Umarex Glock 19X Blowback (5.8367) | 9 064 грн. |
Пневматичний пістолет Umarex Glock 19X Blowback (5.8367) | 9 064 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →