Смартфон UMIDIGI A7 Pro 128 ГБ
Відео 7Фото 9 | Товар застарів 5 199 грн. Основний дисплей: дисплей ("): 6.3; роздільна здатність екрану: 2340x1080 (19.5:9); Співвідношення дисплей/корпус (%): 82; ОС: Android 10.0; Модель процесора: Helio P23; Процесор (ГГц): 2; Графічний процесор: ARM Mali-G71 MP2; ОЗП (ГБ): 4; Пам'ять (ГБ): 128; Слот для карт пам’яті: microSD в списокмої списки |
Закрити
Шапка
UMIDIGI A7 Pro 128 ГБ
64 ГБ
128 ГБ
2020 рікA Series
Екран:6.3 ", 2340x1080 (19.5:9), 409 ppi
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Helio P23
Камера:4 модулі, 16 МП, + 16 МП, макро
Акумулятор:4150 мАгод
Вага:212 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія UMIDIGI A (бюджет)Порівняти в таблиці →
від 3 862 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 2 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 200 г
від 7 646 грн.
5G, 6.8 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 900, камера: 3 модулі, 64 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, зарядка: fast charge, 5150 мАгод, 200 г
від 4 658 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 4 309 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 3 200 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 225 г
від 4 081 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T610, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 5150 мАгод, 207 г
від 5 989 грн.
6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio P60, камера: 4 модулі, 32 МП, + 16 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4150 мАгод, 205 г
від 5 654 грн.
6.8 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G80, камера: 48 МП, + 16 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 225 г
від 4 450 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 3 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 222 г
від 3 801 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 2 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 200 г
від 4 290 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T610, камера: 3 модулі, 20 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 200 г
від 7 999 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 900, камера: 3 модулі, 108 МП, + 50 МП, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 5 270 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T610, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 5150 мАгод, 207 г
від 3 999 грн.
5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 8.1, чистий Android, 16 ГБ, ОЗП 3 ГБ, MediaTek MT6739, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 3150 мАгод, 173 г
від 3 681 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G25, камера: 4 модулі, 13 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 204 г
від 5 789 грн.
6.8 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G80, камера: 48 МП, + 16 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 225 г
від 6 877 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 225 г
від 6 799 грн.
6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 10.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P60, камера: 4 модулі, 48 МП, + 16 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4150 мАгод, 205 г
від 4 080 грн.
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 225 г
Відеоогляди
UMIDIGI A7 Pro - РАСПАКОВКА И ПРЕДВАРИТЕЛЬНЫЙ ОБЗОР нового бюджетного смартфона из Китая от Umidigi
2 липня 202010 827 переглядів
Umidigi A7 Pro CAMERA TEST
30 червня 202011 667 переглядів
Распаковка Umidigi A7 Pro | Смартфон за 100$ с 4 камерами
12 липня 20207 734 перегляда
Umidigi A7 Pro GAME TEST Король троттлинга и температур...
1 липня 20203 908 переглядів
Новинка UMIDIGI A7 PRO. 4/64. Так ли он хорош, как его рекламировали?
10 липня 20203 186 переглядів
Телефон Umidigi A7 Pro.Распаковка и небольшой обзор.С AliExpress
1 липня 20201 114 переглядів
UMIDIGI A7 Pro ЛЮТАЯ РАСПАКОВКА ОЧЕНЬ ПОНРАВИЛСЯ НО...
9 липня 2020740 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 33 590 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 859 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 897 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 116 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 349 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 13 599 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 613 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 504 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 25 969 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г
від 27 589 грн.
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП
від 14 467 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 204 г