Настінне кріплення UniBracket BZ11-22
UniBracket BZ11-22 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог UniBracket 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі UniBracket.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити UniBracket BZ11-22
Кронштейн UniBracket BZ 11-22 | 699 грн. |
Кронштейн настінний UniBracket BZ11-22 | 479 грн. |
UniBracket BZ 11-22 BZ11-22 | 749 грн. |
Кронштейн UniBracket BZ11-22 BZ11-22* | 549 грн. |
Кріплення для телевізора UniBracket BZ11-22 13"-42" [94286] | 624 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →