Каструля Unique UN-5001
Фото 12 |
Unique UN-5001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unique UN-5001
Усі ціни 9 →Каструля з нержавіючої сталі UNIQUE UN-5001 0,8л P001 Термостійке скло | 428 грн. |
Каструля UNIQUE UN-5001 0,8л, нержавіюча, з кришкою (МХ12416) | 398 грн. |
Каструля з нержавіючої сталі UNIQUE UN-5001 0,8л P001 Нержавіюча сталь | 420 грн. |
Каструля з нержавіючої сталі UNIQUE UN-5001 0.8л з кришкою із жаростійкого | 340 грн. |
Каструля з нержавіючої сталі UNIQUE UN-5001 0,8л P001 12см | 420 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Unique UN-5001
Ціни на Unique UN-5001 |
---|---|---|---|---|
Unique UN-5001 | від 340 грн. | 9 пропозицій | ||
Unique UN-5002 | від 398 грн. | 7 пропозицій | ||
Unique UN-5003 | від 400 грн. | 9 пропозицій | ||
Unique UN-5004 | від 580 грн. | 8 пропозицій | ||
Unique UN-5005 | від 712 грн. | 10 пропозицій | ||
Unique UN-5006 | від 803 грн. | 7 пропозицій | ||
Unique UN-5008 | від 1 069 грн. | 8 пропозицій | ||
Unique UN-5009 | від 1 242 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →