Каструля Unique UN-5003
Фото 11 |
Unique UN-5003 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unique UN-5003
Усі ціни 9 →Каструля з харчової нержавіючої сталі UNIQUE UN-5003 (1,9л 16 см) | 539 грн. |
Каструля UNIQUE UN-5003 (1,9 л, нержавіюча сталь, з кришкою) | 750 грн. |
Каструля UNIQUE UN-5003 1,9 л, нержавіюча сталь, з кришкою (мх-12418) | 514 грн. |
Каструля з нержавіючої сталі та термостійкими ручками UNIQUE UN-5003 ( 1,9 | 528 грн. |
Каструля з нержавіючої сталі UNIQUE UN-5003 1.9л з кришкою із жаростійкого | 400 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Unique UN-5003
Ціни на Unique UN-5003 |
---|---|---|---|---|
Unique UN-5001 | від 340 грн. | 9 пропозицій | ||
Unique UN-5002 | від 398 грн. | 7 пропозицій | ||
Unique UN-5003 | від 400 грн. | 9 пропозицій | ||
Unique UN-5004 | від 580 грн. | 8 пропозицій | ||
Unique UN-5005 | від 712 грн. | 10 пропозицій | ||
Unique UN-5006 | від 803 грн. | 7 пропозицій | ||
Unique UN-5008 | від 1 069 грн. | 8 пропозицій | ||
Unique UN-5009 | від 1 242 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →