Каструля Unique UN-5009
Фото 12 |
Unique UN-5009 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unique UN-5009
Усі ціни 6 →Каструля з нержавіючої сталі UNIQUE UN-5009 9 л, 28 см | 1 431 грн. |
Каструля UNIQUE UN-5009 об'єм 9,0 л діаметром 28 см з нержавіючої сталі з | 1 242 грн. |
Каструля з нержавіючої сталі з термоакумулюючим дном UNIQUE UN-5009 9 л, 2 | 1 418 грн. |
Якісна Каструля з нержавіючої сталі UNIQUE UN-5009 9 л, 28 см | 1 418 грн. |
Каструля з нержавіючої сталі 9 л, 28 см UNIQUE UN-5009 | 1 312 грн. |
Каструля з кришкою Unique UN-5009 9L 28см Нержавіюча сталь (302873) | 1 468 грн. |
Модификації Unique UN-5009
Ціни на Unique UN-5009 |
---|---|---|---|---|
Unique UN-5001 | від 340 грн. | 9 пропозицій | ||
Unique UN-5002 | від 398 грн. | 7 пропозицій | ||
Unique UN-5003 | від 400 грн. | 9 пропозицій | ||
Unique UN-5004 | від 580 грн. | 8 пропозицій | ||
Unique UN-5005 | від 712 грн. | 10 пропозицій | ||
Unique UN-5006 | від 803 грн. | 7 пропозицій | ||
Unique UN-5008 | від 1 069 грн. | 8 пропозицій | ||
Unique UN-5009 | від 1 242 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →