Ківш Unique UN-5052
Фото 3 |
Unique UN-5052 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unique UN-5052
Усі ціни 6 →Ківш з нержавіючої сталі UNIQUE UN-5052 1,2л з кришкою | 576 грн. |
Ковшик з нержавіючої сталі з кришкою із жароміцного скла UNIQUE UN-5052 об | 547 грн. |
Ківш із нержавіючої сталі з кришкою UNIQUE UN-5052 1,2л | 563 грн. |
Ковш UNIQUE UN-5052 1,2л | 799 грн. |
Ківш із нержавіючої сталі із захистом від пригорання UNIQUE UN-5052 1,2л | 563 грн. |
Ківш із кришкою Unique UN-5052 1.2L Нержавіюча сталь (302884) | 653 грн. |
Модификації Unique UN-5052
Ціни на Unique UN-5052 |
---|---|---|---|---|
Unique UN-5051 | від 437 грн. | 7 пропозицій | ||
Unique UN-5052 | від 547 грн. | 7 пропозицій | ||
Unique UN-5053 | від 583 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →