Сковорідка Unique UN-5134 22 см
Фото 5 |
Unique UN-5134 |
|
Підходить для всіх видів плит
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unique UN-5134 22 см
Усі ціни 10 →Сковорода з екологічно чистого матеріалу UNIQUE UN-5134 22 см Чорний (3196 | 596 грн. |
Сковорода UNIQUE UN-5134 високоякісна 22 см Чорний (3196) | 583 грн. |
Антипригарна сковорода гранітна 22 см темний граніт UNIQUE UN-5134 | 664 грн. |
Сковорода UNIQUE UN-5134 22 см Чорний (3196) універсальна | 583 грн. |
Сковорода 22 см темний граніт UNIQUE UN-5134 Антипригарна гранітна сковоро | 736 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Unique UN-5134
Ціни на Unique UN-5134 |
---|---|---|---|---|
Unique UN-5132 18 см | від 459 грн. | 11 пропозицій | ||
Unique UN-5133 20 см | від 373 грн. | 13 пропозицій | ||
Unique UN-5134 22 см | від 518 грн. | 10 пропозицій | ||
Unique UN-5135 24 см | від 470 грн. | 13 пропозицій | ||
Unique UN-5136 26 см | від 679 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →