Сковорідка Unique UN-5147 28 см
Фото 9 | Товар застарів 592 грн. Тип: класична; Розмір: Макс. розмір (см): 28; Матеріал сковороди: алюміній; Матеріал кришки: скло; Матеріал ручок: бакеліт; Антипригарне покриття: кам'яне (мармур, граніт); Функції та можливості: індукційне дно; миття в посудомийці; Комплектація: кришка; Країна походження бренду: Україна |
Unique UN-5147 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Unique UN-5147
Ціни на Unique UN-5147 |
---|---|---|---|---|
Unique UN-5142 18 см | від 489 грн. | 6 пропозицій | ||
Unique UN-5143 20 см | від 622 грн. | 12 пропозицій | ||
Unique UN-5144 22 см | від 659 грн. | 15 пропозицій |