Каструля Unique UN-5216
Unique UN-5216 |
|
Ручка кришки має вбудований дозатор, який використовується для заливки оливкової олії або вина.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unique UN-5216
Усі ціни 10 →Котел з кришкою UNIQUE UN-5216 4,3 л 24см алюміній | 959 грн. |
Котел гранітний Unique UN-5216 з кришкою | 879 грн. |
Котел з кришкою UNIQUE UN-5216 4,3 л 24см Потовщене дно | 939 грн. |
Котел із кришкою UNIQUE UN-5216 4,3л 24см з гранітним антипригарним покрит | 939 грн. |
Котел із кришкою Unique UN-5216 4,3 л | 829 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Unique UN-5216
Ціни на Unique UN-5216 |
---|---|---|---|---|
Unique UN-5212 | від 469 грн. | 16 пропозицій | ||
Unique UN-5214 | від 602 грн. | 9 пропозицій | ||
Unique UN-5215 | від 689 грн. | 3 пропозиції | ||
Unique UN-5216 | від 762 грн. | 10 пропозицій | ||
Unique UN-5217 | від 869 грн. | 6 пропозицій | ||
Unique UN-5218 | від 1 041 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →