Набір посуду Unique UN-5511
Фото 10 |
Unique UN-5511 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unique UN-5511
Усі ціни 8 →Набір круглих казанів із гранітним покриттям з індукційним дном UNIQUE UN- | 2 512 грн. |
Набір Круглих Козанів із гранітним покриттям UNIQUE UN-5511 з 6 предметів | 2 489 грн. |
Набір Круглих Козанів із гранітним покриттям UNIQUE UN-5511 з антипригарни | 2 489 грн. |
Набір якісних Круглих Козанів із гранітним покриттям UNIQUE UN-5511 | 2 489 грн. |
Набір каструль із кришками 3 шт. UNIQUE UN-5511 20 см/24 см/28 см з литого | 2 195 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →