Набір посуду Unique UN-5531
Відео 1Фото 9 |
Unique UN-5531 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unique UN-5531
Усі ціни 6 →Набір казанів UNIQUE UN-5531 4пр (квадрат 16см, 20см, 24см, 24см сковорода | 3 182 грн. |
Кухонний набір посуду UNIQUE UN5531 казани та сковорода 7 предметів | 2 650 грн. |
Набір казанів UNIQUE UN-5531 4пр (квадрат 16см, 20см, 24см, 24см сковорода | 3 152 грн. |
Набір з 3-х казанів UNIQUE UN-5531 4пр (квадрат 16см, 20см, 24см, 24см ско | 3 152 грн. |
Набір казанів зі сковородою з антипригарним покриттям UNIQUE UN-5531 (16см | 2 299 грн. |
UNIQUE UN-5531 Набір казанів 4пр (16см/20см/24см квадрат, 24см сковорода) | 1 999 грн. |
Відеоогляди
Комплектація:
- Каструля з кришкою 2.4 л, 20 см
- Каструля з кришкою 4.3 л, 24 см
- Каструля з кришкою 6 л, 28 см
- Сковорода з прогумованою ручкою 24 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →