Креатин моногидрат Universal Nutrition Creatine Powder 500 г
Відео 12Фото 2 |
Universal Nutrition Creatine Powder 500 g |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Universal Nutrition 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Universal Nutrition.
Купити Universal Nutrition Creatine Powder 500 г
Усі ціни 6 →Креатин Universal Nutrition Creatine, 500 грамм Без вкуса CN804-1 | 1 815 грн. |
Креатин Universal Creatine Powder 500 g (EU) | 1 356 грн. |
Креатин Universal Nutrition CREATINE POWDER 500 грам | 1 875 грн. |
Креатин комплекс Universal Nutrition Creatine Powder 500 g /100 servings/ | 2 131 грн. |
Креатин Universal Nutrition Creatine Powder 500 г Без смаку (4384300842) | 4 050 грн. |
Креатин Universal Nutrition Creatine 500 грам Без смаку (102472) | 1 775 грн. |
"Золотий стандарт" креатинів
Добавка торгової марки Universal Nutrition - це спортпіт на базі чистого креатину моногідрату. Дана форма вважається найефективнішою з точки зору відгуку м'язів і добре засвоюється шлунково-кишкового тракту, що підтверджено численними науковими дослідженнями і відгуками користувачів.
У банку на 500 грам міститься виключно креатин без будь-яких підсолоджувачів, ароматизаторів або інших компонентів. Рекомендована порція дорівнює 5 грамам. Але форма порошку дозволяє дозувати Universal Nutrition Creatine Powder 500 г на свій розсуд і розводити з водою або іншим напоєм. Детальніше про способи прийому можна почитати в матеріалі «набрати масу і стати сильніше: лайфхак з прийому креатину».
Якість і безпека
Спортпіт даного виробника на хорошому рахунку у спортсменів любителів і професіоналів. А додатковим підтвердженням високої якості креатину Universal Nutrition виступають міжнародні сертифікати GMP і UL. Перший вважається гарантом безпеки харчових добавок (БАДів) і ліків, а другий — продуктів харчування.
У продажу зустрічаються різні варіанти фасування: від 200 до 1000 грам. Але якраз 500-грамову версію варто вважати оптимальним вибором в рамках своєї лінійки. Вона вигідніше за ціною варіацій меншої ваги, тоді як Creatine Powder 1000 г — це аж надто велика фасовка для креатину.
Universal Nutrition Creatine Powder 500 г — збалансований спортпіт від перевіреного бренду. Врахувати лише потрібно, що деякі покупці не виявляють всередині мірної ложки.
Модификації Universal Nutrition Creatine Powder
Ціни на Universal Nutrition Creatine Powder |
---|---|---|---|---|
Universal Nutrition Creatine Powder 200 г | від 1 308 грн. | 3 пропозиції | ||
Universal Nutrition Creatine Powder 300 г | від 1 035 грн. | 6 пропозицій | ||
Universal Nutrition Creatine Powder 500 г | від 1 356 грн. | 6 пропозицій | ||
Universal Nutrition Creatine Powder 1000 г | від 8 234 грн. | 1 пропозиція |