Протеїн USN 100% Premium Whey Protein 2.3 кг
USN 100% Premium Whey Protein 2.28 kg 0.9 кг2.3 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог USN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі USN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити USN 100% Premium Whey Protein 2.3 кг
Протеїн USN 100 Premium Whey Protein 2,28 кг Chocolate (4657) | 2 416 грн. |
Протеїн USN 100 Premium Whey Protein 2,28 кг Vanilla (4659) | 2 416 грн. |
Протеїн USN 100 Premium Whey Protein (2,28 kg, vanilla) | 2 607 грн. |
Протеїн USN 100 Premium Whey Protein (2,28 kg, chocolate) | 2 607 грн. |
Модификації USN 100% Premium Whey Protein
Ціни на USN 100% Premium Whey Protein |
---|---|---|---|---|
USN 100% Premium Whey Protein 0.9 кг | від 2 536 грн. | 3 пропозиції | ||
USN 100% Premium Whey Protein 2.3 кг | від 2 416 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →