Ванна Vagnerplast Briana 170x75 см
Фото 5 |
Vagnerplast Briana 170x75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vagnerplast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vagnerplast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vagnerplast Briana 170x75 см
Ванна акрилова Vagnerplast Briana 170x75 см (VPBA170BRI2X-01) | 21 482 грн. |
Ванна акрилова VAGNERPLAST Briana 170 (VPBA170BRI2X-04) без ніжок | 21 482 грн. |
Акрилова ванна Vagnerplast Briana 170 см VPBA170BRI2X-01/NO + ніжки | 16 984 грн. |
Модификації Vagnerplast Briana
Ціни на Vagnerplast Briana |
---|---|---|---|---|
Vagnerplast Briana 170x75 см | від 16 984 грн. | 3 пропозиції | ||
Vagnerplast Briana 180x80 см | від 11 253 грн. | 5 пропозицій | ||
Vagnerplast Briana 185x90 см | від 24 596 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →