Ванна Vagnerplast Melite 160x105 см
Фото 4 |
Vagnerplast Melite 160x105 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vagnerplast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vagnerplast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vagnerplast Melite 160x105 см
Усі ціни 6 →Ванна акрилова Vagnerplast MELITE 160x105 VPBA163MEL3LX-01 | 17 200 грн. |
Ванна акрилова Vagnerplast Melite 160x105 см L, Лівостороння (VPBA163MEL3L | 23 540 грн. |
Ванна акриловая Vagnerplast Melite VPBA163MEL3LX-01/NO | 13 497 грн. |
Акрилова ванна Vagnerplast Melite 160 см права VPBA163MEL3PX-01/NO + ніжки | 19 448 грн. |
Ванна акрилова Vagnerplast Melite 160x105 см R, Правостороння (VPBA163MEL3 | 23 540 грн. |
Акрилова ванна Vagnerplast Melite 160 см ліва VPBA163MEL3LX-01/NO + ніжки | 19 448 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →