Електричний котел Vaillant eloBLOCK VE 12 12 кВт 400 В
Відео 2Фото 2 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vaillant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vaillant.
Купити Vaillant eloBLOCK VE 12 12 кВт 400 В
Усі ціни 23 →Електрокотел Vaillant eloBlock ve12 12кВт | 35 800 грн. |
Котел електричний Vaillant eloBLOCK VE 12 (0010023656) 0010023684 | 37 600 грн. |
Электрический котел Vaillant eloBLOCK VE12/14 (6 + 6 кВт) 0010023684 | 37 600 грн. |
Електричний котел Vaillant eloBLOCK VE12/14 (6 + 6 кВт) c шиною eBus (0010 | 37 600 грн. |
Vaillant Vaillant eloBlock 12кВт 10023656 | 37 600 грн. |
Користуємось три роки. Опалюємо, включаючи два кіловати квартиру 45 м2. Іноді 3кВ вмикаємо, при сильних морозах 4к.в. Стоїть терморегулятор у квартирі, купівель окремо, він все чудово регулює. Витрати макс.1500 гр на місяць на опалення. Будинок-кирпичний, лічильник -день/ніч. Запрограмували на нічний тариф і виходити дешевше. Встановивши майстер з ліцензії на ці казани. Зручний та економний у користуванні. Нема. Валерия: користуюся Vaillant eloBLOCK VE 6 більше року |
Повісили такий у будиночку охорони. Газу на заводі немає, вугілля нині у дефіциті та електричне опалення було єдиним нормальним варіантом. Підключили до трифазної мережі 380в. Опалює чергування, кімнату відпочинку та роздягальню з кухнею – лише близько 100 квадратів. Тепла дає багато, навіть у сильний мороз (-20 і нижче) тепла вистачає на весь будинок. Електроенергії спалює, напевно, теж пристойно, але це вже не наша турбота. Керується та регулюється дуже просто: пара кнопок та поворотна ручка. Система управління працює чітко, яку температуру виставиш, точно ту й підтримує. Причому котел працює не завжди на повній потужності. Він уміє плавно зменшувати потужність до необхідної. Працює все на напівпровідниках, тобто. система тиха та надійна. Є тришвидкісний циркуляційний насос з антиблокуванням, встановлений механічний манометр, є захист від перегріву, запобіжний клапан по тиску і захист від замерзання. Виглядає красиво та зібрано відмінно. Все підігнано чітко, нічого не бовтається та не люфтить. Німці знаються на матеріалах і зборці )) Коли через півроку після встановлення почав трохи шуміти, дзвонили до авторизованого сервісу, але там сказали, що оскільки встановлювали котел не вони (наші заводські слюсаря монтували), то гарантії в 24 місяці котел втратив. Трохи галасує й досі. Навесні зватимемо сервісників для обслуговування, тоді і подивляться в чому там справа. користуюся Vaillant eloBLOCK VE 9 місяць і більше |
Німецька компанія Vaillant розробляє продукти для кліматичних систем з другої половини 19 століття. Сьогодні виробник розміщує потужності по всьому світу і отримує мільйонні прибутки, реалізовуючи практичне і ергономічне обладнання. Електричний котел eloBLOCK VE 12 коштує чимало, приблизно $750. Подивимось, якими рисами наділений агрегат.
Новий дизайн, старий функціонал
Виріб прямокутної форми розмірами 740х410х315 мм і вагою 24 кг кріпиться до стіни в будь-якому зручному місці приміщення: на кухні, в ніші, комори. У 2019 році агрегат змінив дизайн, тому став ще тонше і витонченіше. У пристрої встановлений циркуляційний насос і розширювальний бак на 8 л. На передній панелі розташована електронна панель управління з маленьким дисплеєм, на який виводиться показник температури теплоносія в контурі і коди помилок у випадку збоїв в роботі приладу.
Багато тепла
Нагрівальні елементи потужністю 6 кВт можуть працювати разом або по черзі, що зручно, коли потрібно, наприклад, знизити потужність з приходом весни. Котел здатний не тільки обігрівати приміщення площею до 120 кв. м, але і регулювати потужність нагріву від 2 до 12 кВт з кроком 2 кВт.
Агрегат можна підключати до терморегулятора, щоб автоматично забезпечувати комфортну температуру повітря в будинку, а також до бойлера непрямого нагріву, який легко вирішує питання з гарячою водою для побутових потреб. Підтримка літнього режиму дозволяє котлу працювати тільки на забезпечення гарячого водопостачання.
Повна безпека
Захисні автомати запобігають перегріву окремих ділянок теплосистеми, замерзання рідини в контурі, а також перегрівання теплоносія.
Загалом, Vaillant eloBLOCK VE 12 — хороший вибір, оскільки повністю забезпечує потреби користувача в теплі і гарячій воді, незалежно від пори року. Але дорогий. Майже такий же Protherm Skat 12K обійдеться на $100 дешевше.
- Індикація налаштувань через світлодіодний дисплей
- Можливість підключення бойлера опосередкованого нагрівання
Модификації Vaillant eloBLOCK VE 12
Ціни на Vaillant eloBLOCK VE 12 |
---|---|---|---|---|
Vaillant eloBLOCK VE 6 6 кВт 230 В | від 30 699 грн. | 21 пропозиція | ||
Vaillant eloBLOCK VE 9 9 кВт 230 В | від 32 000 грн. | 22 пропозиції | ||
Vaillant eloBLOCK VE 12 12 кВт 400 В | від 32 500 грн. | 23 пропозиції | ||
Vaillant eloBLOCK VE 14 14 кВт 400 В | від 34 999 грн. | 22 пропозиції | ||
Vaillant eloBLOCK VE 18 18 кВт 400 В | від 36 050 грн. | 22 пропозиції | ||
Vaillant eloBLOCK VE 21 21 кВт 400 В | від 37 780 грн. | 22 пропозиції | ||
Vaillant eloBLOCK VE 24 24 кВт 400 В | від 38 350 грн. | 22 пропозиції | ||
Vaillant eloBLOCK VE 28 28 кВт 400 В | від 40 500 грн. | 20 пропозицій |