Терморегулятор Vaillant sensoCOMFORT VRC 720
Відео 6Фото 5 |
Vaillant sensoCOMFORT VRC 720 |
|
Підходить для котлів Vaillant з комунікаційною шиною eBUS. Можливість управління контуром ГВП, вентиляційною установкою, рециркуляцією.
Управління через Інтернет можливо при наявності модуля VR921, докуповується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vaillant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vaillant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vaillant sensoCOMFORT VRC 720
Усі ціни 14 →Програматор Vaillant sensoCOMFORT VRC 720 | 10 300 грн. |
Регулятор Vaillant sensoCOMFORT VRC 720 | 10 250 грн. |
Погодозалежний регулятор для опалювального обладнання з шиною eBus з сенсо | 12 300 грн. |
Регулятор Vaillant sensoCOMFORT VRC 720 | 10 367 грн. |
Погодозависимый регулятор VAILLANT sensoCOMFORT VRС 720 для системы отопле | 12 300 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →