Протеїн Vansiton Extra 3.4 кг
Очікується у продажу 3 029 грн. концентрат; Вид: сироватковий; Форма випуску: порошок; Упаковка: банка; Вага: 3400; Кількість порцій (шт): 136; Порція (г): 25; Кількість білка в порції: 20; Калорійність порції (ккал): 104; Країна походження бренду: Україна; |
Vansiton Extra 3.4 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vansiton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vansiton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Vansiton Extra
Ціни на Vansiton Extra |
---|---|---|---|---|
Vansiton Extra 0.5 кг | від 489 грн. | 12 пропозицій | ||
Vansiton Extra 0.9 кг | від 884 грн. | 4 пропозиції | ||
Vansiton Extra 1.4 кг | від 1 272 грн. | 2 пропозиції |