Протеїн Vansiton Full Plant Protein 0.9 кг
Vansiton Full Plant Protein 0.9 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vansiton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vansiton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vansiton Full Plant Protein 0.9 кг
Усі ціни 11 →Протеин Vansiton Full Plant Protein Soy Isolate, 900 грамм Шоколад CN13268 | 575 грн. |
Соєвий ізолят Vansiton Plant Protein 900 г Chocolate (4820106592096) | 606 грн. |
Протеин Vansiton Full Plant Protein Soy Isolate, 900 грамм Лесной орех CN1 | 575 грн. |
Протеин Vansiton Full Plant Protein Soy Isolate, 900 грамм Соленая карамел | 575 грн. |
Соєвий ізолят Vansiton Plant Protein 900 г Salt Caramel (4820106592430) | 606 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →