Автоакумулятор Varta Black Dynamic 545412040 (545 412 040)
Відео 4 | від 2 168 до 2 976 грн. Порівняти ціни 10 →Призначення:авто Ємність:45 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:400 A |
Модифікації Varta Black Dynamic 11
Характеристики
Varta 545412040 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Varta Black Dynamic 545412040
Сортувати
Аккумулятор 45Ah-12v VARTA BLD (B19) (207x175x190), R, EN400 545 412 040 | 2 581 грн. |
VARTA 5454120403122 | 2 471 грн. |
Батарея акумуляторна \"Black Dynamic\", 12в 45а/год 5454 | 2 773 грн. |
Varta BLD (B19) 45Ah-12v, EN400 | 2 168 грн. |
Автомобільний акумулятор Varta Black Dynamic 45А Єв (-/+) B19 (400EN) (545 | 2 509 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
0 3 0 2 |
Авто Пежо 307 SW 2007 г.в. Пробег 135 тыс.км. Аккумулятор родной Varta L2 400/640 (EN). За 8 лет ни разу не снимался с машины, не заряжался зарядным устройством. Во дворе ноябрь 15 г. После 3-х недельного простоя аккумулятор подсел. После полной зарядки ЗУ пока держится. Повезло с аккумулятором! не обноружены користуюся Varta Black Dynamic місяць і більше |
после полной зарядки ничего не держит, даже не может дизель 1,9 крутнуть не дорогой сдох через полтора года користуюся Varta Black Dynamic місяць і більше рекомендую не купувати |
Показано 2 з 5 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Рекомендуємо