Автоакумулятор Varta Blue Dynamic EFB 560500064
Відео 2 | від 4 182 до 6 114 грн. Порівняти ціни 11 →Призначення:авто Ємність:60 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:640 A |
Модифікації Varta Blue Dynamic EFB 9
Характеристики
Varta 560500064 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Varta Blue Dynamic EFB 560500064
Сортувати
Varta 6СТ-60 N60 Blue Dynamic Efb N60 (560500064) | 4 966 грн. |
Аккумулятор 60Ah-12v VARTA BD EFB (242х175х190) ,R,EN640 560 500 064 | 4 965 грн. |
Акумулятор автомобільний Varta Blue Dynamic 60Ah (560500064) 560500064 | 4 182 грн. |
Varta Акумулятор автомобільний Varta Blue Dynamic 60Ah (560500064) 5605000 | 4 182 грн. |
VARTA 560500064D842 | 4 628 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо