Батарейка Varta High Energy 12xAA
350 грн. Купити! Батарейка Varta Longlife Power AA BLI 12 (8 + 4) AlkalineМаркетплейс: Rozetka.ua TradeComeЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Varta High Energy 12xAA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Varta High Energy
Ціни на Varta High Energy |
---|---|---|---|---|
Varta High Energy 2xAA | від 99 грн. | 22 пропозиції | ||
Varta High Energy 4xAA | від 113 грн. | 7 пропозицій | ||
Varta High Energy 12xAA | від 350 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →