Акумулятор Varta LongLife 4xAA 2100 mAh
Varta LongLife 4xAA 2100 mAh 2 шт4 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Varta LongLife 4xAA 2100 mAh
Акумулятор Varta AA 2100mAh * 4 NI-MH Power (56706101404) 56706101404 | 645 грн. |
Varta Акумулятор Varta AA 2100mAh * 4 NI-MH Power (56706101404) 5670610140 | 645 грн. |
Акумулятор універсальний Varta Rechargeable Accu AA 2100 мАг BLI 4 Ni-MH ( | 645 грн. |
Відеоогляди
Модификації Varta LongLife
Ціни на Varta LongLife |
---|---|---|---|---|
Varta LongLife 2xAA 2100 mAh | від 369 грн. | 2 пропозиції | ||
Varta LongLife 4xAA 2100 mAh | від 645 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →