Акумулятор / батарейка Varta Longlife Extra 6xC
Varta Longlife Extra 6xC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Varta Longlife Extra 6xC
Усі ціни 23 →Батарейка Varta Longlife C 2 шт 4114101412 | 189 грн. |
Батарейки Varta Longlife C Bli Alkaline, 2 шт. | 159 грн. |
Varta Varta Longlife C [BLI 2 Alkaline] 04114101412 | 200 грн. |
Батарейка VARTA LONGLIFE alkaline C(LR14) BLI 2 (04114101412) 04114101412 | 195 грн. |
VARTA LONGLIFE C BLI 2 ALKALINE (04114101412) | 195 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →